ACUVUE ADVANCE PLUS (6 šošoviek)

17,00€
S DPH: 17,00€
Výrobca: Johson & Johnson
Kód produktu: acuvue advance plus
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Dostupné možnosti

* Dioptria Ľavá:
* Dioptria Pravá:
* Priemer:
* Zakrivenie:

Acuvue Advance Plus

 

            Ak uprednostňujete kvalitu, ktorá dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho užívateľa, tak model Acuvue Advance Plus bude pre vás tým najlepším riešením. Štrnásťdňové kontaktné šošovky, ktoré patria medzi moderné modely od výrobcu Johnson & Johnson vás určite zaujmú. Technologické koncepty, ktoré sa spojili pre tento nový model dokážu vzdorovať tomu najnáročnejšiemu prostrediu a zároveň sa môže stať, že absolútne zabudnete, že ich máte práve na sebe. Za túto výhodu môže technológia Hydraclear, ktorá omnoho efektívnejšie zabezpečovanie vlhkosti oka, ktoré spôsobí, že môžete na na syndróm červeného oka okamžite zabudnúť. Okrem iného sú kontaktné šošovky Acuvue Advance Plus špeciálne práce ďalšou technológiou s názvom Ultra-clean, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre zvýšenie odolnosti povrchu. Šošovka dôraznejšie odoláva rôznym usadeninám a vaše oči tým pociťujú absolútny komfort. Kombinácia citlivosti a najnovšej technológie zabezpečuje vyššiu kvalitu než model Acuvue Advance. Vaše oči si zaslúžia najlepšiu opateru, aby ste sa vy mohli sústrediť na prácu a odpočinok. Pre viac informácií vyhľadajte recenzie doterajších spokojných zákazníkov.

Acuvue Advance Plus poskytujú 1. triedu ochrany proti UV žiareniu - najvyššiu ochranu proti UVA a UVB žiareniu medzi všetkými dostupnými kontaktnými šošovkami na opakované použitie.

Acuvue Advance Plus je veľmi ohybná šošovka pre aplikáciu. Vďaka technológii HYDRACLEAR zostáva vysoko zmáčaná po celý čas nosenia.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

O nás

odborné poradenstvo očným lekárom: MUDr. Eva Káčerová - 0915 811 049

informácie o objednávkach: Ondrej Káčer - 0918 529 314

mail - info@sosovky-okumed.sk

Kontaktujte nás

  • 0915 811 049
  • 0915 811 049
  • info@sosovky-okumed.sk

Facebook

2016 OKU-MED s.r.o. Všetky práva vyhradené.