1-Day ACUVUE TruEye (30 šošoviek)

23,00€
S DPH: 23,00€
Výrobca: Johson & Johnson
Kód produktu: 1 day acuvue TrueEye
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Dostupné možnosti

* Dioptria:
* Dioptria Ľavá:
* Dioptria Pravá:
* Priemer:
* Zakrivenie:

1-Day ACUVUE TrueEye

 

            Jeden z najnovších produktov pre najnáročnejších zákazníkov je už dostupnejší, než sa vám kedy mohlo zdať. Firma Johnson&Johnson  pre svojich klientov uviedla na celosvetový trh inovatívny typ kontaktných šošoviek, ktoré sú v jednodennej podobe a boli vytvorené na celkom novej silikóno-hydrogelovej báze. Tento nový a progresívny materiál má hlavnú  výhodu v obsahu svojej zvlhčujúcej a zjemňujúcej zložky Acuvue Hydraclear. Šošovky 1-Day ACUVUE TrueEye v preklade nesú filozofiu ozajstného oka. Vplyv šošoviek je teda iba minimálny a bežný užívateľ v mnohých prípadov úplne zabúda, že nejaké šošovky nosí. Tento pocit je spôsobení touto patentovanou technológiou, ktorá zabezpečuje, že sa na oko a jeho okolia dostane iba o 2 percentá menej kyslíta, ako pri nenosení šošoviek. Ak ste mali doteraz vážny problém s nosením šošoviek, mali ste opakované ťažkosti so syndrómom dráždivého oka,  s tými problémami sa pri tomto modeli už nestretnete. Alergické reakcie sú nadobro odbúrané a vy môžete s pokojom zabudnúť na červené, prípadne suché oči. Správne nasadenie a tým ešte výraznejší komfort zabezpečuje indikátor rub/líc a kvalitnú ochranu pred vplyvmi UVA a UVB žiarenia pre vás zabezpečujú vysokokvalitné filtre. Dnes je možné zabudnúť na problémy s očami.

1-Day ACUVUE TrueEye tvoria najvyšší štandard medzi kontaktnými šošovkami. Fyziológia oka aj pohodlie pri nosení šošoviek sú porovnateľné  s nositeľmi okuliarov (tj. bez nosenia kontaktných šošoviek)

- najzdravší spôsob nosenia kontaktných šošoviek 1-Day ACUVUE TrueEye snúbi výhody silikónovo-hydrogélového materiálu a každodennej výmeny kontaktných šošoviek

- najvyššia ochrana proti UVA a UVB žiareniu medzi všetkými jednodennými jednorázovými kontaktnými šošovkami

- kontaktné šošovky 1-Day ACUVUE TrueEye získali ocenenie TOP OPTA 2010

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

O nás

odborné poradenstvo očným lekárom: MUDr. Eva Káčerová - 0915 811 049

informácie o objednávkach: Ondrej Káčer - 0918 529 314

mail - info@sosovky-okumed.sk

Kontaktujte nás

  • 0915 811 049
  • 0915 811 049
  • info@sosovky-okumed.sk

Facebook

2016 OKU-MED s.r.o. Všetky práva vyhradené.